Ratownictwo drogowe

Nasza firma od 1991r roku świadczy usługi w zakresie ratownictwa drogowego, pomocy drogowej, holowania samochodów osobowych, ciężarowych TIR, dostawczych, autobusów, cystern, profesjonalne usługi transportu samochodów i maszyn we wszystkich sytuacjach drogowych: od awarii technicznej po wypadki i kolizje.

Do stałej dyspozycji posiadamy nowoczesny i wysoko wyspecjalizowany sprzęt ratownictwa drogowego, przystosowany do maszyn o różnej wielkości. Nasze, bogate doświadczenie sprawia, że możemy pomóc kierowcom w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji drogowej. Aby działać szybciej i sprawniej, współpracujemy także z jednostkami straży pożarnej, policji i służbami medycznymi.

Naszym największym atutem jest liczna, nieustanie powiększająca się flota, która pozwala na realizację wymagających zleceń w zakresie pomocy i ratownictwa drogowego. Zapraszamy do obejrzenia akcji z naszym udziałem.

Realizując Państwa zlecenia wykorzystujemy ponad 25 letnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowaną kadrę i nowoczesny sprzęt – takie podejście do zadań, gwarantuje zadowolenie klientów.

01

 

24 godziny 7 dni w tygodniu